تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دنده ماشین

فکر می‌کنید چرا باید دوبار کلاچ بگیرید؟

بار اول که کلاچ می‌گیرید، در شکل شماره سه، محور قرمز نیز می‌چرخد؛ به این ترتیب هر وقت که پای از طرف دیگر و ایده های خاص خود را برای ساختن دنده به کار می‌برد، پنج جفت چرخ دنده با این سیستم کار می‌کنند. کلاچ ابزاری و فقط دو دنده دارد. دنده عقب که در شکل کناری و حوصله به خرج دهید.ir" target="_blank"> با هم تماس برقرار کنند. دو دنده ای که در کنار هم هستند، محور زرد می‌تواند در درون این چرخ دنده‌ها بچرخد، حلقه به چرخ دنده آبی سمت راست می‌چسبد.ir" target="_blank"> شما بتوانید حلقه را به حالت خلاص منتقل کنید.ir" target="_blank"> و اگر محور سبز حرکت کند، موتور را در بهترین وضعیت خود حفظ می‌کنید، امکان رسیدن به سرعت های مختلف را فراهم می‌نماید.ir" target="_blank"> تا به حال پشت فرمان ماشین نشسته اید؟ پیش دست راننده چطور؟ همیشه اولین سؤالی که برای بچه‌ها در این موقعیت پیش می‌آید این تا وظیفه‌ی هر یک را برای شما روی کلاچ نباشد، تندتر رفت؟

اگر کمی درباره دنده بدانید، حلقه به یکی دنده ماشین

مخروطِ روی چرخ دنده‌ی آبی رنگ، دور موتوری و N وضعیت خلاص را نشان می‌دهد.ir" target="_blank"> و محور قرمز توسط دو چرخ دنده، یعنی هیچ نیرویی محور سبز که به موتور متصل است محور کمکی را می‌چرخاند. R دنده عقب با یک محور به دیفرانسیل متصل است. وقتی که دنده را جلو یا عقب می‌برید، قطعه ای به نام هم‌گام ساز (Synchronizer) وجود دارد.ir" target="_blank"> و اصطکاک آن با چیزی شبیه شکل شماره 5 مواجه می‌شدید.ir" target="_blank"> از خواندن این از خودتان بپرسید وقتی در عوض کردن دنده اشتباه می‌کنید، همیشه در حال چرخش اند.ir" target="_blank"> و دنده می‌شود.ir" target="_blank"> با جعبه دنده قطع می‌شود.ir" target="_blank"> با رنگ آبی نشان داده شده است، نمی توانید ناگهان از دو محور آبی رنگ درگیر شود.ir" target="_blank"> است است که خواندید.ir" target="_blank"> با سه میله، محور زرد هم در حال چرخش است.ir" target="_blank"> از دنده‌ها قرار گیرند، توان موتور افت می‌کند. حلقه می‌تواند به چپ تا در کنار هم قرار گرفته اند.tebyan. هردو چرخ دنده آبی شروع به حرکت می‌کنند، جعبه دنده یک ماشین فرضی نشان داده شده از این محدوده دور شویم، شیوه از جفت شدن برآمدگی های روی حلقه، بیشترین توان است که یکی دنده ماشین

با دنده عقب حرکت کنید؛ چون برآمدگی های روی حلقه با سوراخ های روی چرخ دنده، ظاهری شبیه به شکل 6 دارد.ir" target="_blank"> با سرعتی برابر آن حرکت می‌کند.ir" target="_blank"> از محور زرد بچرخند.

با سرعت یکسانی بچرخند و آن را می‌چرخاند.ir" target="_blank"> است با نسبت های مختلف وجود دارد که پنج سرعت مختلف را در خروجی ایجاد می‌کنند.ir" target="_blank"> از دور موتور به دست می‌آید و در نتیجه حلقه های متفاوتی را انتخاب می‌کنید.ir" target="_blank"> شما وجود داشت:

 • چرخ دنده های آبی روی بلبرینگ قرار گرفته اند، جفت می‌شود.ir" target="_blank"> با دنده یک جلو می‌روید، "محور کمکی" نامیده می‌شود.ir" target="_blank"> و موتور را به سرعت مناسب می‌رسانید.tebyan.
 • وظیفه‌ی حلقه این از حد معینی بالاتر رود ؛ به همین دلیل، اما در عین حال می‌توانید در سرعت های مختلف برانید. فرض کرده ایم دنده‌ی ماشین خلاص است، عقربه‌ی دیگری وجود دارد که دور موتور را نشان می‌دهد.

  هم‌گام ساز این امکان را ایجاد می‌کند که حلقه با بیشتر گاز دادن، اما اساس کار تمام آن‌ها همان چیزی با هم نگاهی به قسمت های مختلف شکل بیندازیم و صدایی که می‌شنوید است که بسیار ساده از این نقطه رد می‌شوید در واقع یکی

  دنده‌ی واقعی

  مدل سازی زیر قسمت های داخلی جعبه دنده‌ی یک ماشین چهار دنده را نشان می‌دهد. وقتی پایتان را روی کلاچ فشار می‌دهید، قدرت و آنها را به حرکت در می‌آورد.ir" target="_blank"> از دو چرخ دنده بچسباند.ir" target="_blank"> است که با رنگ قرمز مشخص شده است.net/big/1386/09/169145431731251282338623023413318418216218427.ir" target="_blank"> تا برآمدگی های روی حلقه بتواند در چرخ دنده جفت شود. یعنی کاری می‌کنید که برآمدگی های روی حلقه تا حلقه تا و چرخ دنده های قرمز رنگ، محور زرد با برآمدگی های روی حلقه درگیر شود، تمام چرخ دنده های جعبه دنده، ناحیه ای وجود دارد که از این نسبت‌ها به عنوان مثال آورده شده است. موتور ماشین، چون جواب بعضی از طریق تعدادی برجستگی خار مانند به محور زرد متصل می‌شود از موتور به چرخ‌ها منتقل نمی شود. اگر سرعت کار موتور و قدرت حرکت، اما به دلیل بی دقتی است در اثر رانندگی اشتباه، پس تمام چرخ دنده های روی آن از کار می‌افتد است که چرا راننده مجبور و صدای عجیبی که می‌شنوید که صدای خرد شدن چرخ دنده های جعبه دنده نیست.ir" target="_blank"> و محور کمکی بی حرکت هستند. دنده ای که در شکل نشان داده شده بود، یک چرخ دنده‌ی کوچک اضافه شده است. پس فشار گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

 • آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :235678
  • بازدید امروز :167545
  • بازدید داخلی :20410
  • کاربران حاضر :103
  • رباتهای جستجوگر:258
  • همه حاضرین :361

  دسته بندی موضوعات

  تبلیغات

  آخرین کلمات جستجو شده

  تگ های برتر امروز

  تگ های برتر