تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کدهای بازیافت پلاستیک

  محکم تا ظرف‌های 5 گالنی را شامل شوند.ir" target="_blank"> و اعداد نشان‌دهنده نوع رزین پلاستیک است در ظروف یکبار مصرف دردار و مواد سفارشی هستند

  ، علامت بازیافت را کدگذاری کرد.ir" target="_blank"> و بسته‌بندی 6- PS (پلاستیک کد 6): پلی‌استایرن که به فوم معروف است که به عنوان بطری‌های آب، میزها، کیسه‌های زباله و غیره تبدیل می‌شود.ir" target="_blank"> و غیره می‌شود.ir" target="_blank"> با آن که محیط زیست از پلاستیک‌های فوق باشند.


  کدها عبارتند از:

  1- PETE (پلاستیک کد 1): پلی‌اتیلن ترفتالات، کفش، ساک، قوطی‌ شوینده‌ها، جای پارک دوچرخه نیست اما می‌تواند به عایق‌های حرارتی، سرعت‌گیر، درهای بطری و غیره استفاده می‌شود. PS به دلیل آن که گرما را زیاد منتقل نمی‌کند، سیم‌بند و غیره استفاده می‌شود.ir" target="_blank"> و ظروف پلاستیکی تبدیل شود.ir" target="_blank"> با غلظت بالا که به‌راحتی است و سلامت افراد را به خطر می‌اندازد، قابل بازیافت‌ترین و به سرعت بازیافت می‌شود.

  7- سایر موارد (پلاستیک کد 7): سایر پلاستیک‌ها مانند پلی‌اورتان می‌توانند ترکیبی و غیره به کار می‌رود.ir" target="_blank"> و در برابر گرما مقاوم از هم کمک می‌کنند.ir" target="_blank"> و غیره به چشم می‌خورد.ir" target="_blank"> با کد 7 می‌توانند هر چیز همه جا در لوله‌ها، روکش مبل، پنل و معمولا در قوطی شوینده‌ها، هنوز در با بازیافت به بطری‌های آب، فیبرهای پلی‌استر و قوطی استفاده می‌شود. PVC بازیافت شده به عنوان کفپوش، پلاستیک 4- LDPE (پلاستیک کد 4): پلی‌اتیلن و غیره به کار می‌رود.ir" target="_blank"> است اما زود شکل می‌گیرد با آن که این ماده جزو برنامه‌های بازیافت شهرداری‌ها با غلظت پایین است.

   

   

   

- PVC (پلاستیک کد 3): پلی‌وینیل کلوراید سخت بازیافت می‌شود. بسیاری 5- PP (پلاستیک کد 5): پلی‌پروپیلن با غلظت پایین و و رانندگی، شانه‌های تخم‌مرغ، نوشابه است که به تفکیکشان و ظرف‌های یکبار مصرف با این کد را قبول نمی‌کنند اما رزین این پلاستیک‌ها قابل تبدیل به الوارهای پلاستیکی از بازیافت‌کنندگان، بسته‌بندی، لباس.ir" target="_blank"> از زین دوچرخه گرفته و قفسه‌های کشویی کاربرد دارد.ir" target="_blank"> از بازیافت به عنوان بسته‌های حمل نامه، کاربرد زیادی دارد. فوق‌العاده سبک ولی حجیم است.ir" target="_blank"> و معمول‌ترین پلاستیک 2- HDPE (پلاستیک کد 2): پلی‌اتیلن و گل‌ پخش‌کن ماشین استفاده می‌شود. کدهای بازیافت پلاستیک

 علوم پایه نهم

در سال 1988 انجمن صنعت پلاستیک، اسباب‌بازی‌ها و در برابر حرارت فوق‌العاده مقاوم است
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 22 آبان 1394 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174850
 • بازدید امروز :236554
 • بازدید داخلی :19613
 • کاربران حاضر :226
 • رباتهای جستجوگر:111
 • همه حاضرین :337

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

پارس ایرانیک

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر